Çok Güzel Hareketler Bunlar - Kefaletin Bedeli Skeci

30 Mart 2009 Pazartesi · 0 yorum


Devamını okuyun...>>

Facebook’ta en çok üye Ersin Korkut’ta

26 Mart 2009 Perşembe · 2 yorum


Henüz kendi kanatlarında uçmaya başlamadı... Ancak perşembenin gelişi, çarşambadan belli... Ersin Korkut’un gruptan ayrılıp, tek başına uçacağı günler çok uzak değil... Ha bugün, ha yarın... Belki yarından da yakın...
Kamuoyunun “Yılmaz Erdoğan’ın kuzeni” olarak tanıdığı Ersin Korkut’un Facebook’taki hayran sayısı, onun için açılan sayfalar ve oluşturulan gruplar bunu gösteriyor çünkü...
Ersin Korkut için facebook’ta 125 sayfa ve grup var. Ersin Korkut’un facebook’taki toplam üye sayısı ise 8.052.416...
Bu rakamların ne ifade ettiğini anlayabilmek için benzer bir şeylerle mukayese etmek gerekir değil mi?
Ersin Korkut’un da görev yaptığı “Çok Güzel Hareketler Bunlar”, Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz, Tolga Çevik ve “Komedi Dükkanı”nın Facebook rakamları öyle sanıyorum ki mukayeseyi yapabilme adına çok önemli. İşte Ersin Korkut ile diğerlerinin rakamları ve aradaki farklar:
Ersin Korkut için 125 sayfa ve grup var... Korkut’un üye sayısı 8.052.416.
“Çok Güzel Hareketler Bunlar” için 74 grup ve sayfa var... ÇGHB’ın üye sayısı 5.069.501.
Cem Yılmaz için 41 sayfa ve grup var... Yılmaz’ın üye sayısı 2.914.317.
Yılmaz Erdoğan için 72 sayfa ve grup var... Erdoğan’ın üye sayısı 842.084.
Tolga Çevik için 15 grup ve sayfa var... Çevik’in üye sayısı 4.938.554.
“Komedi Dükkanı” için 14 sayfa ve grup var... “Komedi Dükkanı”nın üye sayısı 904.754.289.
Daha çok gençlerin kullandığı facebook’taki bu rakamlar elbette ki Ersin Korkut’un aslında Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve Tolga Çevik’ten daha sevilen ve hayran kitlesi olan bir yıldız olduğunu göstermez.
Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve Tolga Çevik starlığı tescillenmiş isimler...
Ama bu rakamların ortaya koyduğu şöyle bir gerçek var.
Ersin Korkut, facebook kullanıcısı gençler arasında popülerlikte açık ara lider...
Tahminim o ki, bir komedi filminde oynayacağı başrol Ersin Korkut’u şov dünyasının yeni starı yapmaya yeter...
Ama BKM’nin patronları Yılmaz Erdoğan ve Necati Akpınar’da o cesaret ne gezer?
Onlara sorsanız, “Ersin biraz daha pişmeli” der... Biraz daha pişsin derken, çocuğu yakmasınlar yeter...


Kaynak: Ali Eyüboğlu


Devamını okuyun...>>

Pazar birincisi Çok Güzel Hareketler Bunlar

24 Mart 2009 Salı · 2 yorum

Pazar birincisi KANAL D'nin izlenme rekorları kıran mizah programı "Çok Güzel Hareketler Bunlar"ın geçtiğimiz pazar akşamı ekrana gelen bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 11.9 reyting ve yüzde 28.4 izlenme payı ile yine birinci oldu.

Yılmaz Erdoğan'ın esprileri ve genç oyuncuların skeçlerine getirdiği yorumlarla renklenen program, kahkaha dolu yepyeni bölümleriyle Kanal D’de ekrana gelmeye devam edecek.


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar 22. Bölüm

23 Mart 2009 Pazartesi · 2 yorum


1. Kısım2. Kısım

3.Kısım

4. Kısım

5. Kısım

6. Kısım

7. Kısım

8. Kısım


9. Kısım


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar 23. Bölüm

· 7 yorum

Çok güzel hareketler bunların 24. bölümü indirmeden yüksek kalite ile tek parça olarak izleyebilirsiniz.Videonun yüklenmesi uzun sürebilir.

1. Kısım2. Kısım3. Kısım4. Kısım5. Kısım6. Kısım7. Kısım

8. Kısım


Devamını okuyun...>>

Gülben’den 'çok güzel hareketler’

22 Mart 2009 Pazar · 1 yorum

Gülben’den 'çok güzel hareket’ Gülben Ergen’in nisan ayında çıkaracağı albümünde sürprizler bitmiyor.


Bu çalışma için Mazhar Alanson ve Bülent Ortaçgil’den destek alan Ergen, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” oyuncularından Oğuzhan Koç’la da düet yaptı.

Ergen’e yeni albümü için “Giden Günlerim Oldu” adlı şarkısını veren Oğuzhan Koç, stüdyoyu ziyaret ettiği gün sanatçı ile bir prova okuma yaptı. Koç’un yorumundan etkilenen Taşkın Sabah ve Gülben Ergen de bu şarkının düet olmasına karar verdi. Ve o günkü kayıtlar albüme girdi.


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlarda Bu Hafta

21 Mart 2009 Cumartesi · 4 yorum


Ersin hastanede, Mutfak ekibi onu ziyarette!

“BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar" hepsi birbirinden eğlenceli 7 skeçten oluşan bu bölümüyle ekranda kahkaha fırtınası estirecek.
Ayağı kırılıp hastaneye yatan Ersin, huysuz bir hasta olarak hemşireleri uğraştırırken, Metin Yıldız onu ziyarete gelir. Ersin özlendiğini düşünmektedir ama çok yanılmaktadır! “Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu hafta, bir psikoterapi seansına da ekrana taşıyacak. İlişkilerini düzeltmek için terapiye giden çift, geçmişlerinde hiç ummadıkları şeylerle karşılaşacaklar. Bu hafta bir başka çift de ilişkilerini düzenlemek için psikologdan değil, bir arkadaştan yardım alacak. Elbette ortalık karışacak! BKM Sahnesi bu akşam ayrıca, nöbetçi çaycının kıydığı bir nikaha ve kız arkadaşından ayrılmaya çalışan bir adamın dramına da ev sahipliği yapacak! Türkiye’nin gündemindeki seçim değil, bir apartman yöneticisi seçimi de gelecek bu hafta ekrana. Ama vaatler seçim meydanlarını aratmayınca en sonunda ortaya sazlarla atışan aşıklar bile çıkacak! Kahkaha ve eğlence dolu bu bölümü kaçırmayın!


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar - Bunlar Kan Davası

· 0 yorum


Devamını okuyun...>>

Murat Eken Resimleri

20 Mart 2009 Cuma · 1 yorum

http://www.msnburada.com/avatarlar/murat-eken/murat_eken1.jpg
http://img181.yukle.tc/images/946murat.jpg
http://www.sinematurk.com/images/kisi/34231_1.jpg
http://www.sinematurk.com/images/kisi/34231.jpg


Devamını okuyun...>>

Çok güzel hareketler bunlar

19 Mart 2009 Perşembe · 0 yorum

Yılmaz Erdoğan’ın “Otogargara” isimli oyununu sahneleyen Tatvan Tiyatro Topluluğu, elde ettikleri gelirin tamamını kanser hastası olan Medeni Altun’a bağışlayarak “Çok güzel hareket budur” dedirtti

Bitlis'in Tatvan ilçesinde faaliyet gösteren Tatvan Tiyatro Topluluğu, Yılmaz Erdoğan'ın "Otogargara" isimli oyununu sahnelediler. Gençler oyunun tüm gelirlerini 45 yaşındaki kanser hastası Medeni Altun'un ailesine bağışladılar. Oyunun son tiradında, "Üzülme anne üzülme, belki başka bir zamanda, belki kavgasız bir dünyada, belki başka bir hayatta senin yüzünle gülen bir çocuk olurum" cümlesiyle perdeyi kapatan oyuncular hep bir ağızdan "Bu ailemizin yüzünün gülmesini başka bir hayata bırakmayalım" dediler.
Tiyatro yapmaktaki amaçlarının sadece güldürmek olmadığını, aynı zamanda sosyal sorumluluklarının da farkında olduklarını dile getiren yönetmen Recep İdikurt, "Bütün sanat dallarında olduğu gibi tiyatroda da ana amaçlardan biri toplumsal sorunlara dikkat çekmek, bu sorunların çözümü ve tekrarının olmaması için insanların bilinçlenmesine yardımcı olmak gerekliliğidir. Biz de bu gerekliliği yerine getirdik" dedi.

İhtiyaçlarını komşuları karşılıyor
Tiyatro grubunun gelirlerini bağışladığı kansen hastası Medeni Altun ve ailesinin durumu ise içler acısı. 45 yaşındaki baba dört yıldır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji servisinde kanser tedavisi görüyor. 15 günde bir Diyarbakır'a gidip gelmek zorunda kalan ve kira, su ve elektrik masrafları akrabaları tarafından karşılanan ailenin gıda ihtiyacını ise komşuları karşılıyor. Ailenin büyük kızı Hicran ise maddi imkânsızlıklardan dolayı okulu bırakmak zorunda kalmış. Ailenin en büyük çocuğu olduğu için ilk o bırakmış okulu, sonra küçük kardeşi. Beş çocuklu ailenin diğer üç çocuğu ise baba Medeni Altun'un amcasının öğretmen oğlu tarafından okutuluyor.


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar Gelin Görümce

18 Mart 2009 Çarşamba · 0 yorum


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar - Tezgahtar Skeci

16 Mart 2009 Pazartesi · 2 yorum


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar - Tavaylan Vurdu Skeci

15 Mart 2009 Pazar · 1 yorum


Devamını okuyun...>>

Tabutçu Recep, iş başında!

14 Mart 2009 Cumartesi · 2 yorum

BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu hafta, hem yepyeni karakterleri, hem de en sevilen karakterlerin yeni maceraları ile ekranda yine kahkaha fırtınası estirecek.
Günün ilk sürprizi “Tabutçu Recep”in yeni macerası! Tabutçu Recep bu hafta, Alaaddin Amca’sını hastanede ziyarete gidiyor. İnsaniyet namına değil elbette. Alaaddin Amca 117 yaşında! Ama bu ziyaretin piyangosu yan yataktaki genç hasta oluyor. Aslında sapasağlam genç adam. Sadece bademcik ameliyatı için hastanede! Daha doğrusu, Tabutçu Recep ile tanışana kadar öyleydi!
Tüketici hakları da bu haftanın şakaları arasında! Bu sizi korumaz! Peki ne korur? Hırslı bir satıcı ile hakkını aramak isteyen bir alıcı ve onları birbirine karşı kışkırtan iki adam!
Eser bu hafta psikolog ziyaretinde. Çünkü artık skeç yazamadığını düşünüyor. Eser doktora derdini anlatırken, doktorun da dertleri ortaya çıkıyor. Çocuklarının büyüdüğünü bir türlü kabullenemeyen ebeveynler de yine ekranda olacak ve yine çocuklarının hayatını iyi niyetle zehir edecekler!
Ve bir ralli macerası. Co pilot hatasıyla yolunu kaybeden ralliciler finish çizgisini aramaya başlıyor ve yolları bir köye düşüyor! Onlara önce muhtar, sonra da çoban yardım ediyor. Ancak ortada bir gariplik var!
Eros da bu hafta yeniden işbaşında! Aşk okunu bu kez kendisi için kullanmak isteyen Eros, önce Metin’den yardım alıyor, sonra da hedefe kilitleniyor! Ancak atışlarındaki isabetsizlik devam ediyor! Kahkaha ve eğlence dolu bu bölümü kaçırmayın!


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar - Gol Sevinci Skeci

13 Mart 2009 Cuma · 2 yorum


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar - Terfi Skeci

12 Mart 2009 Perşembe · 0 yorum


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar - Hıyarlı Baba

11 Mart 2009 Çarşamba · 2 yorum


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar - Ersin rakı

· 0 yorum


Devamını okuyun...>>

Çok güzel hareketler bunlar mı ? Var mısın yok musun mu?

9 Mart 2009 Pazartesi · 0 yorum

Dün akşam 250'nci bölümü ile ekranlarda olan Var mısın Yok musun hem AB Grubu'nda hem de genel izleyicide birinciliği kaptı. Onu hem AB'de hem de genel izleyicide Çok Güzel Hareketler Bunlar takip etti. Haberde AB Grubu'da da genel izleyicide Star Ana Haber Bülteni'ni tercih etti. Onu hem AB'de hem de genel izleyicide Kanal D Haftasonu Haberleri takip etti. İşte dün akşam ilk 10'a giren programlar şöyle sıralandı:


AB GRUBU

1 VAR MISIN YOK MUSUN-PT SHOW
2 BKM MUTFAK ''C.G.H.B'' (OZEL) KAND
3 STAR ANA HABER BULTENI STAR
4 VAR MISIN YOK MUSUN (BASLIYOR) SHOW
5 NIHAT HATIPOGLU''YLA KANDIL OZEL (DUA) STAR
6 KANAL D HAFTASONU HABERLERI KAND
7 ARKA SIRADAKILER FOX
8 SICAK GELISME KAND
9 GUNUN OLAYI STAR
10 ARKA SIRADAKILER (OZET) FOX


GENEL İZLEYİCİ

1 VAR MISIN YOK MUSUN-PT SHOW
2 BKM MUTFAK ''C.G.H.B'' (OZEL) KAND
3 STAR ANA HABER BULTENI STAR
4 VAR MISIN YOK MUSUN (BASLIYOR) SHOW
5 NIHAT HATIPOGLU''YLA KANDIL OZEL (DUA) STAR
6 KANAL D HAFTASONU HABERLERI KAND
7 ARKA SIRADAKILER FOX
8 SICAK GELISME KAND
9 GUNUN OLAYI STAR
10 ARKA SIRADAKILER (OZET) FOX


Devamını okuyun...>>

Çok güzel hareketler bunlar 22. bölüm

4 Mart 2009 Çarşamba · 10 yorum

1. kısım

2. kısım

3. kısım

4. kısım

5. kısım

6. kısım

7. kısım

8. kısım

9. kısım


Devamını okuyun...>>

Karnede zayıf varsa eve dönmek zor

1 Mart 2009 Pazar · 2 yorum


Kanal D'nin sevilen mizah programı "Çok Güzel Hareketler Bunlar" bu hafta da eğlenceli skeçlerle ekrana getiriliyor. Oğlu küpe takan adamın büyük sırrı ne? BKM Mutfak yorumuyla okul günlerinin kabus dolu hatırası: Karne Günü. Sevgililer Günü'nde kuşat çatışması.

Eşiniz sevgililer günü yemeğine babasını da getirirse, üstelik gecenin eğlencesi de tombala olursa, sevgililer günü ne hale gelir? Cevabı bu haftaki skeçlerde izleyici ile buluşuyor.

Gündelikçi kadınların günlük iş programı, Mutfak ekibinin skeç konuları için yaşadığı rekabet de bu haftanın bölümleri arasında. "Dolana Dolana Anadolu" programında haftanın şehri ise Kastamonu. KANAL D / 20.00


Devamını okuyun...>>

Son 5 Yazı

Online Sayısı