Ersin Korkut - Peyman Çitliyo Reklam

30 Nisan 2009 Perşembe · 3 yorum

Çok güzel hareketler bunlarda oyuncularından Ersin Korkut ve İbrahim Büyükak'ın oynadığı çekirdek reklamı.


Devamını okuyun...>>

Çok güzel hareketler bunlar 26. Nisan izle

28 Nisan 2009 Salı · 1 yorum

Çok güzel hareketler bunların 26 nisan günü yayınlanan programın tamamamını devamını okuyun linkine tıklayarak izleyebilirsiz.Videoların yüklenmesi bağlantı hızınıza göre zaman alabilmektedir.Eğer videolar açılmazsa konu altına bildirmeniz durumunda en ksıa sürede yenilenecektir.

1. kısım


2. kısım

3. kısım

4. kısım

Link: CGH 28.Blm part4


5. kısım


Devamını okuyun...>>

26 Nisan Çok Güzel Hareketler Bunlar Yeni Bölümüyle Ekranlarda

24 Nisan 2009 Cuma · 5 yorum

YEDEK KULÜBESİNDEKİ HAİN KİM?
VE BOĞAÇ KİME AŞIK?


Futbol, BKM Mutfak ekibinin gündeminde yine ilk sırada. Sahne yine bir futbol sahasına dönüşüyor, bir yedek kulübesinde yaşananlar ekrana geliyor. Yedek oturmaktan sıkılan futbolcu, neleri göze alabilir? Tüm macera bu hafta Çok Güzel Hareketler Bunlar’da!

Kızlarının dışarı çıkmasını istemeyen bir aile, erkek çocuklarına farklı davranırsa ne olur? Üstelik bir de kızlar ve erkekler işbirliği yaparsa? Anne’den ilişki danışmanı olur mu? Ya herkes ilişkisi ile ilgili derdini annesine anlatırsa, anneler karşılaştığında ne olur?

BKM Mutfak, bu hafta bir gişeye konuk oluyor. Hani çoğu zaman yüzlerine dahi bakılmadan çekip gidilen gişe memurlarının hayatından bir pencere açıyor.
İstanbul’da görülmemiş bir sokak. Kahramanımız sadece kız arkadaşının evini aramaktadır. Ama adres sorduğu herkesin ona söyleyecek bir şeyi vardır! Bu nereye kadar sürer? Kimbilir?

Ve Boğaç! Boğaç aşık, üstelik itiraf bile edecek. En azından deneyecek. Bunun için babasından taktik bile alacak. Sakın kaçırmayın!


Devamını okuyun...>>

Ersin Korkut'un reklamlarda neden oynamadığı ortaya çıktı

20 Nisan 2009 Pazartesi · 0 yorum

Çok güzel hareketler bunlar ekibinin oynadığı nescafenin reklamlarında Ersin Korkut'un neden olmadığı merak konusu olmuştu.İşte yapılan açıklama;

Çok Güzel Hareketler Bunlar'da rol alan Eser Yenenler, Murat Eken, Bülent Parlak ve Oğuzhan Koç'u izlediğimiz Nescafe reklamlarında sempatik oyunu ve şivesiyle Yılmaz Erdoğan'ın da kuzeni olan Ersin Korkut'u göremiyoruz. Neden reklamlarda oynamadığı tartışılırken, Nescafe Pazarlama Müdürü Ayşe Canverdi, "Ersin Korkut hem baskın karakterdi hem de bir başka marka için (Doritos) ünlü bir oyuncuyla (Cem Yılmaz) rol almıştı. Bu nedenle Ersin Korkut'u seçmedik." demiş. Elbette bu saygı duyulacak kurumsal bir karardır. Ancak bugüne değin pek çok marka (OPET, Doritos) ile anılan Cem Yılmaz'ın yüzünün eskimemesine ne demeli! Ersin Korkut'a bir başka marka ile özdeşleşti diyerek iş verilmezken Cem Yılmaz şimdilik TT reklamlarında arzı-endam ediyor. Her bir markayla farklı bir karakter çizen Cem Yılmaz'ın başarısı biraz da bundan.


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar 26. Bölüm izle

· 28 yorum

Çok güzel hareketler bunlar programının 19 nisan tarihli bölümün tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.Diğer kısımları da görmek için 'devamını okuyun' linkine tıklamalısınız.Videoların yüklenmesi internet bağlantınıza göre uzun sürebilmektedir.Videolar kendi sunucularımızda tutulmadığı için her an silinebilir eğer yorum yaparak bunu bildirirseniz en kısa sürede videoları yenilemeye çalışacağız.

1. Kısım


2. Kısım

3. Kısım

4. Kısım

5. Kısım

6. Kısım

7. Kısım

8. Kısım

9. Kısım

10. Kısım


Devamını okuyun...>>

“Çok Güzel Hareketler Bunlar“ bu hafta

17 Nisan 2009 Cuma · 4 yorum

OBAMA’NIN ZİYARETİ’NİN PERDE ARKASI!
VE, HIYARLI BABA İLE HAVUÇLU ANNE’NİN NİKAHI!

“Çok Güzel Hareketler Bunlar“ bu hafta; Türkiye’nin gündemini takip ediyor. Kanal D Ana Haber’in BKM Mutfak yorumunda Obama’nın Türkiye ziyaretinin perde arkası aralanıyor. Obama’yı protesto eden vatandaşlar burada sesini duyururken, Obama’nın bir de evlilik dışı çocuğu olduğu ortaya çıkıyor!
Evlilik hazırlığı yapan bir çiftin beyaz eşya alışverişi de bu haftaki şakalardan biri. Beyaz eşya almanın ciddiyeti arasında ilişkilerini sorgulayan çiftin sonu ne olacak?
Kardeş sahibi olmanın anlamı ne? Kardeşi olmasın diye uğraşan bir gencin maceraları da bu haftanın konu başlıklarından biri. Kızı dövme yaptıran babanın mücadelesi de devam ediyor. Maceranın ikinci bölümü bu hafta ekrana geliyor. Ersin’in robotu mu çıkıyor? Metin Yıldız, Çinlilerle işbirliği yapıyor, her eve bir Ersin robotu diyor!
Ve Hıyarlı Baba ila Havuçlu Anne nikah masasında! Kazım bu işe itiraz etse de, herşey çocuklar için!
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar 25. Bölüm İzle

13 Nisan 2009 Pazartesi · 7 yorum

Dün yayınlanan yeni bölümün tamamını indirmeden izleyebilirsiz.Videolar bizim kontrolümüzde olmayıp başka video sitelerinde tutuluğu için silinebilir.Bu durumla karşılaşmanız halinde konu altına belirttiğiniz takdirder en kısa sürede yenilenecektir.

1.kısım


2.kısım


3.kısım


4.kısım


5.kısım


6.kısım


7.kısım


8.kısım

9.kısım


Devamını okuyun...>>

Hıyarlı Baba Kazım ve Hatice, Faruk’un peşinde!

10 Nisan 2009 Cuma · 5 yorum


Bu hafta, BKM ekibinin en sevilen karakterlerinden Hıyarlı Baba ve ailesi yeni maceraları ile ekranda olacak. Hıyarlı Baba Kazım ve eski eşi Hatice bu kez aynı amaç için çalışacaklar. Çünkü sevgili oğulları Faruk ve Fazıl evi terk etti!

Haftanın skeçleri arasında yaşlılık bunalımını tedavi etmek için uygulanan psikodrama seansı ve bir call center çalışanının maceraları da var. Futbol da bu haftanın şakaları arasında! Hakemi kandırarak alınan bir penaltı golü sahada işleri biraz karıştıracak.

Ekonomik kriz yüzünden en sevdiği elemanını işten çıkarmak zorunda kalan bir patronun dramı da var bu hafta skeçler arasında, bir kaportacının şaka önerilerini dinleyen Oğuzhan’ın maceraları da!

Çok Güzel Hareketler Bunlar bu pazar saat 20.00 da yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında!


Devamını okuyun...>>

Çok güzel hareketler bunlar reytingleri

9 Nisan 2009 Perşembe · 2 yorum

Çok güzel hareketler bunlar programının 05.04.2009 (geçen hafta) yayınlanan bölümü günü 2. sırada show tv nin 'var mısın yok musun' isimli yarışma programının arkasında tamamladı.

Pazar gününün ilk 10 program sıralamadı şu şekilde oluştu;


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar 24. Bölüm izle

6 Nisan 2009 Pazartesi · 32 yorum

Kanal D'nin sevilen programı 'çok güzel hareketler bunlar'ın 5 nisan 2009 tarihli programını indirmeden sitemizden izleyebilirsiniz.Videoların tamamını izleyebilmek için 'devamını okuyun' linkine tıklamalısınız.Videoları kendi sunucumuzda tutulmadığı için video siteleri tarafından silenebilmektedir.Böyle bir sorunla karşılaşırsanız konu altında ki yorum sayfasından belirtirseniz en kısa sürede sorun düzeltilecektir.

1. kısım


2. Kısım

3. Kısım

4. Kısım

5. Kısım

6. Kısım

7. Kısım

8. Kısım


Devamını okuyun...>>

Yılın En Çok Beğenilen Eğlence Programı Çok Güzel hareketler Bunlar Seçildi.

4 Nisan 2009 Cumartesi · 0 yorum

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübünün, öğrencilerin oylarıyla belirlediği “Yılın Yıldızları'2008 Ödülleri”, törenle sahiplerini buldu.

YTÜ Oditoryumundaki törende konuşan Rektör Prof. Dr. İsmail Yüksek, aklın ve bilimin esas alındığı üniversitelerin içinde bulunduğu topluma bilgi çağını yakalamaları için gerekli anahtarları sağladığını söyledi.

Üniversitelerin, ülkelerin kalkınması ve bireylerin yetişmesinde önemli rol oynadıklarını kaydeden Yüksek, ayrıca, bilimsel araştırma yapmak, ülkenin sorunlarına çözüm üretmek, ülkenin ihtiyaç duyduğu insan gücünü yetiştirmek ve her alanda örnek olmak gibi görevleri olduğunu ifade etti.

Bugün dağıtılacak ödüllerin, üniversite ile toplumun etkileşiminin güzel bir örneği olduğunu belirten Yüksek, ödüllerin, popüler kültürün gençlik açısından ne ifade ettiğini ve onları nasıl etkilediğini gösteren en prestijli öğrenci organizasyonu olduğunu söyledi.

Yüksek, bu ödüllerin, son günlerde sadece üniversite olaylarıyla gündeme gelen üniversite gençliğinin sanattan spora, iş hayatından basına kadar her alanda ülke gündemine ne kadar hakim olduğunu gösterdiğini ifade etti.
Ülkede yıllardır terör saldırılarında güvenlik güçleri ve vatandaşların hayatını kaybettiğini anımsatan Yüksek, şöyle konuştu:

“Aynı şekilde dünyanın birçok yerinde suçsuz insanların, masum çocukların saldırılarda öldüğüne, zulüm gördüğüne ve yuvalarının yıkıldığına tanık oluyoruz. İnsanlığımız ve insanlık değerlerimizin sınandığı zor bir dönemden geçiyoruz. Dilerim bu akşam dağıtılacak yıldızların ışığı dünyanın dört bir yanında zulüm gören insanların geleceğini aydınlatır ve bu aydınlık karanlıklara saklanan tüm kötülükleri, zalimleri ve zulmü ortaya çıkarır, yok eder.”
Törende daha sonra, 3 bin YTÜ öğrencisinin katıldığı anketle belirlenen “Yılın Yıldızları Ödülleri” sahiplerine verildi. Ödüle değer görülenler şöyle:

-Yılın En Beğenilen Gazetesi: Hürriyet
-Yılın En Beğenilen Köşe Yazarı: Can Dündar
-Yılın En Beğenilen Ekonomi ve İş Dergisi: Forbes
-Yılın En Beğenilen Yazarı ve Kitabı: Turgut Özakman-Diriliş
-Yılın En Beğenilen Kanalı: NTV
-Yılın En Beğenilen Haber Program Yapımcısı: Uğur Dündar
-Yılın En Beğenilen Haber Spikeri: Ali Kırca
-Yılın En Beğenilen Eğlence-Show Programı: Çok Güzel
Hareketler Bunlar

-Yılın En Beğenilen Spor Programı: Yüzde Yüz Futbol
-Yılın En Beğenilen Kültür Sanat Programı: Bir Yudum İnsan
-Yılın En Beğenilen Dizi Filmi: Avrupa Yakası
-Yılın En Beğenilen Türk Filmi: Issız Adam
-Yılın En Beğenilen Kadın Oyuncusu: Binnur Kaya
-Yılın En Beğenilen Erkek Oyuncusu: Şener Şen
-Yılın En Beğenilen Kadın Tiyatro Oyuncusu: Bennu Yıldırımlar
-Yılın En Beğenilen Erkek Tiyatro Oyuncusu: Haldun Dormen
-Yılın En Beğenilen Radyo İstasyonu: Powertürk
-Yılın En Beğenilen Radyo Programı: Matrax-Zeki Kayahan Coşkun
-Yılın En Beğenilen Kadın Şarkıcısı: Funda Arar
-Yılın En Beğenilen Erkek Sanatçısı: Teoman
-Yılın En Beğenilen Müzik Grubu: Pinhani
-Yılın En Beğenilen Sporcusu: Kenan Sofuoğlu
-Yılın En Beğenilen Ekonomisti: Güngör Uras
-Yılın En Beğenilen Reklam Filmi: Turkcell reklamları
-Yılın En Beğenilen İş Kadını/Adamı: Güler Sabancı
-Yılın En Beğenilen Şirketi: Turkcell
-Yılın En Beğenilen Sosyal Sorumluluk Projesi: Baba Beni Okula Gönder
-Yılın En Beğenilen Bankası: İş Bankası
Gecede, Yılın En Beğenilen Bankası Ödülü, Rektör Yüksek tarafından İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince'ye verilirken, diğer ödülleri üniversitenin rektör yardımcıları, dekanları ve öğretim üyeleri sundu.

Ödül kazananlar arasında bulunan Güler Sabancı, Uğur Dündar ve Teoman, mazeretleri dolayısıyla törene katılamadı.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da gönderdikleri mesajla ödül kazananları kutladı.

Gecede, YTÜ Dans Kulübü gösteri sundu.


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar - Psikoloji Skeci

· 0 yorum


Devamını okuyun...>>

Çok güzel hareketler bunlarda yeni bölüm özeti

2 Nisan 2009 Perşembe · 3 yorum


Böbreğine haciz gelen adam ve kolbastı fırtınası

Bir otobüs durağında başlayan sosyal oluşum, Amerika’yı protesto etmeye kadar gidiyor. Çocukları kavga geden iki aile, onlara örnek olmak için bir araya geliyor ama, uzlaşma sağlamaları hiç de kolay olmuyor.
Kıskanç eş, kocasının maillerini okursa, üstelik bu mailler bir de Çince olursa neler olur?
Kadınların kuaför sohbetleri de bu hafta sahneye taşınıyor. Elbette ana konu: Kadın – erkek ilişkileri! Kuaförde bu kadar konuşulan konu, bir başka skeçte de bir akşam yemeği randevusunda, hesabı kim ödemeli sorusuyla ekrana geliyor.
Ve ekonomik kriz mağduru bir adam, taksitle böbrek ameliyatı olur ve borcunu ödeyemezse ne olur? Elbette borcu ödenmeyen mala haciz gelir! Hasta yatağında böbreğe haciz gelince de kolbastı fırtınası hastaneye de uğrayabilir? Nasıl olur da olur sorusunun cevabı bu akşam “Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın yeni bölümünde, yeni şakalarında! Sakın kaçırmayın!


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar - Romeo ve Juliet

1 Nisan 2009 Çarşamba · 0 yorum


Devamını okuyun...>>