Büyük aşk tez barış getirdi! Hıyarlı Baba ucuz atlattı!

26 Temmuz 2009 Pazar · 1 yorum

BKM Mutfak ekibinin gözde oyuncularından "Hıyarlı Baba" Şahin Irmak, aldattığı gerekçesiyle kendisini terkeden sevgilisiyle barıştı.

"Çok Güzel Hareketler Bunlar" adlı programın sevilen tiplemelerinden Hıyarlı Baba'yı canlandıran Şahin Irmak ile 9 aydır birlikte olduğu ve bir süre önce ayrıldığı sevgilisi oyuncu Gamze Topuz barıştı.

Şahin Irmak'ın, 20'li yaşlarda bir kızla kendisini aldattığını ileri süren ve Irmak'ı terk eden sevgilisi Gamze Topuz, bu ayrılığa fazla dayanamadı. Çift, Çeşme'deki Sortie Beach Club'ta birlikte görüntülendi.Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar da aşk rüzgarları

18 Temmuz 2009 Cumartesi · 5 yorum

'Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın İbo'su da sonunda sevgilisiyle yakalandı.
Gülben Ergen'e verdiği 'Giden Günlerim Oldu' şarkısıyla grup içindeki süksesi artan ve gittikçe popülerleşen oyuncu Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak, sevgilileriyle Beyoğlu'nda balık keyfi yaparken görüntülendi. İbrahim Büyükak ve sevgilisi Zeynep Koçak gibi grup içi aşkları tercih etmeyen İbo, Nurdan isimli kız arkadaşıyla ilk kez Mega Magazin tarafından görüntülendi. Ekibin sevilen diğer üyesi Ersin Korkut'un nerede olduğunu soran muhabire dert yanan Oğuzhan Koç, "Bizimle takılmayı pek sevmiyor. Bizimle çok mutlu değil demek ki" dedi.
Devamını okuyun...>>

Beni 20'likle aldattı

8 Temmuz 2009 Çarşamba · 0 yorum


“Çok Güzel Hareketler Bunlar”daki Hıyarlı Baba tiplemesiyle ünlenen Şahin Irmak ile oyuncu sevgilisi Gamze Topuz’u ihanet ayırdı.

Topuz, şahin’in kendisini 20 yaşlarındaki bir kızla aldattığını ileri sürerek ilişkiyi noktaladı.

Facebook operasyonu

İlişkilerini yaklaşık bir ay önce Facebook’tan duyuran şahin Irmak ile Gamze Topuz’u ayıran yine aynı site oldu. Sevgilisinin tavırlarından şüphelenen Topuz, onun şifresi ile Facebook’a girip özel mesajlarına baktı. Bir genç kızla fazla samimi olduğunu görünce de şahin Irmak adıyla o meçhul güzele bazı mesajlar gönderdi. Sahte yazışmanın sonunda kuşkularında haklı olduğunu anlayan Gamze Topuz, ilişkiyi noktaladı.

Çapkınlığı affetmem

Kelebek’e yaptığı açıklamada olayı doğrulayan Gamze Topuz, şunları söyledi: “Gördüğüm rüyanın etkisiyle Şahin’in hesaplarına girdim. Sonra ona yazmaya başlayan kişilere şahin’miş gibi cevap verdim. Bu sayede beni 22-23 yaşlarında bir kızla aldattığını öğrendim ve ilişkiyi bitirdim. Benim kitabımda çapkınlık yazmaz. Erkeğim dürüst olmalı. Yine de konuyu fazla dallandırıp budaklandır-maya gerek yok. şahin özünde iyi bir insan, onun zarar görmesini istemem.”


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Pazar’ın birincisi

4 Temmuz 2009 Cumartesi · 2 yorum


Yılmaz Erdoğan’ın esprileri ve genç oyuncuların skeçlerine getirdiği yorumlarla renklenen ve milyonların kalbinde taht kuran Kanal D'nin mizah programı BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın pazar akşamı ekrana gelen bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 8.8 reyting ve yüzde 28.2 izlenme payı yine birinci oldu.


Devamını okuyun...>>

Son 5 Yazı

Online Sayısı