Sürpriz oyuncudan çok güzel hareketler

24 Ağustos 2009 Pazartesi ·

BKM’nin Mutfak Oyuncuları, sahneye çıktıkları Bodrum’da tatilcileri gülmekten kırdı geçirdi. Sürpriz olarak sahneye çıkan Yılmaz Erdoğan seyircilerle şakalaştı.

Sürpriz oyuncudan çok güzel hareketler


BODRUM’daki antik tiyatroda sahne alan Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) Mutfak Oyuncuları ile sahneye sürpriz olarak çıkan Yılmaz Erdoğan, tatilcilere unutamayacakları gece yaşattı. Erdoğan uzun süre seyircilerle şakalaştı ve yaptığı esprilerle adeta kırdı geçirdi.Oyuncular, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” adlı gösterileri programlarının yazlık skeçleriyle çıktıkları turne kapsamında, dördüncü oyunlarını 2500 yıllık Bodrum Antik Tiyatro’da sahneledi. Gösteriyi çoğunluğu tatilci, yaklaşık 2500 kişi izledi. Aralarında miniklerin de olduğu seyirciler, genç oyuncuları dakikalarca alkışladı.
Kahkahalarla güldüler
Kanal D’de izleyenleri ekran başına bağlayan BKM Mutfak Oyuncuları, Bodrum’da da performanslarıyla göz doldurdu. Oyunlara, bir sürpriz yapıp Yılmaz Erdoğan da katıldı. Oyunun başında Eser Yenerler ve Yılmaz Erdoğan bir konuşma yaptı. Yenerler ve Erdoğan’ı seyirciler kahkahalarla izledi. Oyun sonunda genç sanatçılar dakikalarca ayakta alkışlandı.

0 yorum:

Yorum Gönder

Son 5 Yazı

Online Sayısı