Çok Güzel Hareketler Bunlar Biletleri

27 Ekim 2009 Salı · 0 yorum

BKM’nin kendine özgü mizah anlayışını Yılmaz Erdoğan yönetiminde sahneye taşıyan BKM Mutfak ekibi, yepyeni skeçleri ile yeniden perde açıyor!!!ön bilgi

- Televizyon program çekimi yapılacağından etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.
- 2 - 9 - 16 Kasım gösterilerinde televizyon çekimi yapılmayacak, 3 - 10 - 17 Kasım gösterilerinde televizyon çekimi yapılacaktır.
- Televizyon çekimi yapılan gösterilerde 13 yaş sınırı vardır. Televizyon çekimi yapılmayan gösterilerde 8 yaş sınırı vardır.
- Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.


Bilet fiyatları
Tam: 45,00 TL, Öğrenci: 35,00 TL


http://www.biletix.com/event.htm?id=KTCG1&pr=BK


Devamını okuyun...>>

Ersin bar sahibi oldu

23 Ekim 2009 Cuma · 0 yorum‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’da yıldızı parlayan, sanal ortamda adına onlarca fun sitesi açılan oyuncu Ersin Korkut, bar işletmecisi oldu. Korkut, 50 bin dolar karşılığında Taksim’in köklü gece kulüplerinden Andon’u devraldı. Andon’a yeni bir eğlence anlayışı getirecek olan Korkut, mekânda tiyatrocuları sahneye çıkarıp stand-up da yaptıarcak. Oyuncu, kriz or tamında yaptığı ciddi yatırım için kendisini uyaranlara, “BKM Mutfak’ın kadrosu gelse mekân dolup taşar” diye espri yapıyor.

GAZETE HABERTÜRK-HT MAGAZİN-Zafer AKBAŞ


Devamını okuyun...>>

Biz gayfobik değiliz

14 Ekim 2009 Çarşamba · 0 yorum

Yılmaz Erdoğan, önceki gün yayınlanan "Çok Güzel Hareketler Bunlar" programında eşcinselliği ele alan skecin ardından özeleştirisi yaptı.

Geçtiğimiz yıl Lambdaistanbul adlı eşcinsel örgütünün geleneksel olarak düzenlediği "Hormonlu Domates Homofobi Ödülleri"nde eşcinselleri dışlayıcı
yaklaşımlarda bulunduğu gerekçesiyle "Hormonlu Domates" ödülüne layık görülen Yılmaz Erdoğan'ın Mutfak ekibi, pazar günü ekrana gelen "Çok Güzel
Hareketler"de yine esçinselleri ele alan bir skeci ekrana getirdi. Skecin ardından Yılmaz Erdoğan, sahneye çıktı ve ekibine şunları söyledi: "Biz geçen sene şöyle bir izlenim verdik insanlara, gerçekten gayfobik ekip hissi veriyoruz insanlara. (Bu arada seyircikahkaha atıyor) İşte onlar böyle güldüğü için oluyor. Neticede gay olmanın, gay olarak yaşamanın çok zor bir şey olduğunu biliyoruz. O yüzden sizden bir tane de gerçekten bir gay'in bakış açısından dünyaya bakan bir skeç istiyorum. Gerçekten böyle, pek çok zorluklarla karşılaşan topluma, biz de üstüne, alay ediyor gibi olduk, o konuda haklı eleştiriler alıyoruz. Doğru mizahçı zaten kalabalıkla birlikte azı ezen değil, onun yanında olandır." Erdoğan sözlerine şöyle devam etti: "Ama gay'lik de bütün konular gibi şaka kapsamının içindedir. Biraz duyarlı bir alan olduğu için buradan eleştiri alıyoruz. Fakat gay'li şakalara o kadar çok gülüyorsunuz ki, yapmadan da duramıyor keratalar..."


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler Bunlar 11 Ekim İzle

12 Ekim 2009 Pazartesi · 0 yorum

Çok güzel hareketler bunlar programı sezonun 2. yeni bölümü geçtiğimiz pazar günü 11 ekim tarihinde yayınlandı.Programı aşağıdan takip edebilirsiniz.Tamamını izlemek için devamını okuyun linkine tıklamanız gerekmektedir.Videoları internet bağlantınıza göre yüklenmesi zaman alabilir.

1. kısım2. kısım

3. kısım

4. kısım

5. kısım


Devamını okuyun...>>

“Çok Güzel Hareketler Bunlar”da bu akşam, 6 muhteşem skeç var!

11 Ekim 2009 Pazar · 0 yorum

Her Pazar ekranda kahkaha tufanı estiren BKM Mutfak oyuncuları bu hafta yine sıfır kilometre skeçler ile Kanal D ekranında! BKM’nin gençleri, Pazar akşamı ekrana 6 skeç ile gelecek.Dişçiye gitmekten herkes korkar. Ama ya dişçi babanız olursa ne olur? Garip doğan bir bebek ailesinde nasıl şaşkınlık yaratacak buna da şahit olacağız bu hafta. Severek izlenen telefon kulübesi yarışması ve ekonomiye destek verin reklamları bu hafta BKM Mutfak yorumuyla ekranda olacak. Çocukluk arkadaşına, yeni sevgilisini tanıştıracak olan genç, sevgilisinin davranışları karşısında neye uğradığını şaşıracak. Ve, BKM Mutfak oyuncularından yeni bir belgesel: Alkolüs.Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu yeni bölümünü sakın kaçırmayın!


Devamını okuyun...>>

Ersin Korkut TERİM oldu ortalık karıştı

10 Ekim 2009 Cumartesi · 0 yorum

Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinden Ersin Korkut, Fatih Terim'i taklit edince ortaya renkli görüntüler çıktı.

Pazar akşamları Kanal D'de ekrana gelen ''Çok Güzel Hareketler Bunlar''ın geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Ersin Korkut, Fatih Terim tiplemesiyle tüm izleyenleri ekrana kitledi. Bosna Hersek maçında kulübeden tribüne gönderilen Fatih Terim'in taklidini yapan Ersin Korkut, izleyenleri kahkahaya boğdu.

TERİM BOSNA MAÇINDA TRİBÜNE GÖNDERİLMİŞTİ
2010 Dünya Kupası elemeleri grup maçında bu haftasonu deplasmanda Belçika ile karşılaşacak Milli Takım'ın Afrika'da düzenlenecek finallere gidebilmesi için bu maçı mutlaka kazanması gerekiyor. Hatırlanacağı gibi deplasmanda Bosna Hersek ile 1-1 berabere kalınan maçta teknik direktör Fatih Terim, Portekizli hakem tarafından tribüne gönderilerek cezalandırılmıştı. Bunun üzerine Terim, yardımcılarına telefon aracılığıyla taktikler vermişti.

ERSİN KORKUT TERİM OLURSA..
İşte bu yaşanan olayları sahnede arkadaşlarıyla birlikte oyuna döken Ersin Korkut, hakem tarafından cezalandırılıp triübüne gönderildikten sonra seyirciler arasında takımını yönetmeye çalıştı.


Devamını okuyun...>>

Çok güzel hareketler bunlar birinci başladı

8 Ekim 2009 Perşembe · 0 yorum

çok güzel hareketler bunlar
Kanal D’nin izlenme rekorları kıran mizah programı BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın pazar akşamı ekrana gelen “yeni sezon ilk bölümü”, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 9.1 reyting ve yüzde 25.0 izlenme payı, Tük Kişiler’de de yüzde 7.6 reyting ve yüzde 20.6 izlenme payı ile birinci oldu.

Yılmaz Erdoğan’ın esprileri ve genç oyuncuların skeçlerine getirdiği yorumlarla renklenen ve milyonların kalbinde taht kuran BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar”, kahkaha dolu yepyeni bölümleriyle yeni yayın dönemi boyunca Pazar akşamları Kanal D’de ekrana gelmeye devam edecek.


Devamını okuyun...>>

Çok güzel hareketler bunlar 4 ekim izle

5 Ekim 2009 Pazartesi · 0 yorum

Çok güzel hareketler bunlar programının 4 ekim tarihli yeni sezonun ilk bölümünü aşağıdan izleyebilirsiniz.Diğer partları görebilmek için devamını okuyun linkine tıklamalısınız.Videoların yüklenmesi internetinizin hızına göre zaman alabilir.

1.Part


2.Part

3.Part

4.Part

5.Part

6.Part


Devamını okuyun...>>

BKM “Çok Güzel Hareketler Bunlar”a özlem sona eriyor

3 Ekim 2009 Cumartesi · 0 yorum

Çok Güzel Hareketler BunlarBKM’nin kendine özgü mizah anlayışını sahneye ve ekrana taşıyan BKM Mutfak oyuncuları, yaz boyunca yine çok komik skeçler hazırladılar. Ve bu skeçlerden oluşan sezonun ilk bölümünde ekranda olacaklar. BKM’nin gençleri, sezonun yeni bölümünde ekrana 5 skeç ile gelecekler. “Yazlık Cinnet”, “Oscar”, “Şeker Bayramı”, “Laf Akma” ve “İşte Taraftar İşte Şampiyon” skeçleri yine izleyicileri kahkahaya boğacak.BKM Mutfak oyuncuları skeçlerin birinde seyirciyi Oscar ödül törenine götürecek. Eser’in yazdığı skeç Oscar’a aday gösterilince, Ersin, Brad Pitt, Ayşegül de Angelina Julio olarak kırmızı halıda yerlerini alacaklar. Yazlığa başını dinlemeye giden çiftin cinneti, bu nasıl bayramlaşma dedirtecek.

Şeker Bayramı skeci, teknik direktörün hakem tarafından tribüne gönderilmesiyle kontrolden çıkan maç ve kadınlara laf atan iki magandanın başına gelecekler de bu hafta ki skeçler arasında. Yılmaz Erdoğan’ın öğrencileri, sezon boyunca hem BKM sahnesinde hem Kanal D ekranında mizah yapmaya devam edecekler. Yeni sezona kahkaha dolu şahane bir bölümle başlangıç yapan “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ı sakın kaçırmayın!


Devamını okuyun...>>