BKM Mutfak

20 Aralık 2009 Pazar · 0 yorum

Şişmanların zayıflama yarışı ve mahalledeki turnuva maçı!
Program Adı Çocuklarının büyüdüğüne bir türlü inanmak istemeyen anne ve baba, çocuğun üniversite tercihini de şehir dışında yaptığını öğrenince, durumu kabullenmek zorunda kalır.
- Sevgilisini kankasıyla tanıştıracak olan kız, ikiliyi bir cafede buluşturur. Başta her şey sakin gözükürken, zamanla işler kontrolden çıkar.
- Diyet yapmak zorunda olan şişman kadınlar bunu bir türlü başaramaz ve kendilerini iyice yemeğe verirler. Onlardan daha fazla yiyerek hiç kilo almayan kadın ise diğer kadınların hedefi haline gelir.
- Eski sevgilinin silahlı saldırısına maruz kalan çift, yaşanılan bu olayla ilişkilerini sorgulamaya gider.
- Psikoloji okuyan genç, evde anne ve babasının şikayet hedefi haline gelen dedenin psikolojisini değerlendirmeye başlar. Araştırma derinleştikçe ailenin psikolojisi ile ilgili ilginç şeyler ortaya çıkar.
- Kadınlar mahalleler arası maç yaparlar. Maç mahallelinin tezahüratları ve antrenörün taktikleri eşliğinde devam eder. Ancak kadınların birbirine karşı olan tutumları erkeklere göre çok ama çok farklıdır.

Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!


Devamını okuyun...>>

Çok güzel hareketler bunlar 13 aralık 2009 izle

14 Aralık 2009 Pazartesi · 0 yorum

Çok güzel hareketler bunlar komedi programının 13 aralık tarihli yeni bölümünü aşağıdan izleyebilirsiniz.Videoların yüklenmesi zaman alabilir. Bütün kısımları izleyebilmek için 'devamını okuyun' linkine tıklamanız gereklidir.


1. kısım


2. kısım

3. kısım

4. kısım

5. kısım


Devamını okuyun...>>

Coşkulu hezayancılar domuz gribine el atıyor!

11 Aralık 2009 Cuma · 0 yorum

Program Adı

BKM’nin gençleri bu hafta, hem çok sevilen karakterlerin yeni maceraları, hem de yepyeni yüzlerle ekranda olacak.
Bu haftanın ilk skeci, “Coşkulu Hezeyan”da, domuz gribi gündeme gelecek. Bir din hocası ve astrolog gözünden grip yorumlanacak. Nasıl korunmalı veya nasıl bulaştırılmalı?
Evlendiği günden bu yana, eşinin anne ve babasına, bir türlü anne - baba diyemeyen genç, aile içi tartışma yaratır. Olay o kadar büyür ki, gençlerin çocukluklarına kadar inilir.
Oynadıkları oyunların sonucuna göre, ilişkisine yön veren adam, bu uğurda partnerini baya bir hırpalar. Partnerin intikamı ise çok gecikmez.
Kredi kartını iptal ettirmek için bankaya gelen adamı bu fikrinden uzaklaştırmak için banka yöneticilerinin başvurduğu inanılmaz yöntemler ve kadın taraftarların maçlara olan ilgisinin, meşhur hakemler tarafından değerlendirilmesi de bu hafta ekrana gelecek skeçler arasında.
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ı kaçırmayın!


Devamını okuyun...>>

Son 5 Yazı

Online Sayısı