Yılbaşı’nın galibi Kanal D

4 Ocak 2010 Pazartesi · 0 yorum

2010’u ekran başında karşılayan izleyicilerin seçimi Kanal D oldu.
Kanal D’de izlenme rekorları kıran BKM Mutfak ’Çok Güzel Hareketler Bunlar’ programı hem AB grubunda hem genelde zirveye oturdu. Prog-ram genel izleyici de 9,02 reyting ve 23,87 izlenme payı elde etti, AB grubunda da 10,02 reyting ve 26,51 izlenme oranına ulaştı. Yine Kanal D’nin dizisi “Geniş Aile (Yılbaşı Özel)” reytingte 2’nciliği elde etti. ATV’de yayınlanan ’Bir Şarkısın Sen Güle Güle 2009’ ise 3’üncü sırayı aldı.


Devamını okuyun...>>

Hormonlu melekler

· 0 yorum


Victoria’s Secret mankenleri, “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın yılbaşı skeçlerine ilham kaynağı oldu. Ekip üyeleri “hormonlu melekler” olarak kamera karşısına geçti.

Mankenlere özendiler

Kanal D izleyenler yeni yılı kahkahalarla karşılayacak. Kanalın en büyük kozlarından biri, her hafta izlenme rekorları kıran “Çok Güzel Hareketler Bunlar” ekibi... Bu akşam yeni yıla özel skeçleriyle ekrana gelecek olan ekip, her yıl CNBC-e’de gece yarısı yayınlanan Victoria’s Secret mankenlerine de gönderme yapacak.

Kahkaha dinmeyecek

Kusursuz fizikleriyle tüm dünyayı etkileyen Victoria’s Secret meleklerinden yola çıkan kadın oyuncuların “hormonlu melekler” olarak kamera karşısına geçtiği bu sıra dışı skeç, izleyenleri kahkahaya boğacak. “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın sürprizleri sadece bu skeçle de sınırlı kalmayacak.


Devamını okuyun...>>

Çok Güzel Hareketler'den yılın ilk hit şarkısı!

· 0 yorum

"Çok Güzel Hareketler Bunlar" oldu. Ekipten Oğuzhan Koç'un yazdığı "Domuz Gribi Ol İnşallah" şarkısı ise 2010'un ilk hiti oldu.
Bu mücadeleye damgasını vuran ise Kanal D'de yayınlanan "Çok Güzel Hareketler Bunlar" oldu. Ekipten Oğuzhan Koç'un yazdığı "Domuz Gribi Ol İnşallah" şarkısı ise 2010'un ilk hiti oldu.

BİNLERCE KİŞİ PAYLAŞTI
İlginç sözleriyle bitmiş bir aşkı güncel olaylarla yad eden şarkının esprili sözlerinin yanı sıra melodisi de beğeni topladı. Facebook, YouTube gibi sitelere düşen videolar bir anda binlerce kullanıcı tarafından paylaşıldı. Öyle ki şarkının hazırlanma aşamaları ve provaların videoları da internette dolaşmaya başladı..


Devamını okuyun...>>

Son 5 Yazı

Online Sayısı