Çok güzel hareketler bunlar Yeni bölüm

28 Mayıs 2009 Perşembe ·

KANKALAR YİNE SAHNEDE! RUS GELİN DOĞUM YAPTI!
VE BİRAND’A İSYAN VAR!


Program Adı


“Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu hafta yine birbirinden eğlenceli skeçler ile ekrana geliyor. Tanıdık kahramanlara, yenilerinin de ekleneceği bu bölümde ekranda kahkaha fırtınası esecek. Evine hırsız giren bir adam kimden yardım ister? Güvenlik görevlileri mi ilgilenir, yoksa komşuları mı?

Yoksa herkes bu dünyada yapayalnız mı? Kankalar da bu hafta seyirciyle hasret gideriyor. Arkadaşının sevgilisini kıskanan kankaya da bir sevgili bulunması gerekmektedir! Ama nasıl? Kankalar bir kafeteryada buluşurlar ve yine işler karışır!
Kırmızı noktalı programlar aile içinde! Ergenlik yaşındaki oğlunu kırmızı noktalı programları izlerken yakalayan adam, oğluyla biraz sohbet edince şaşkına döner! Oğlunun cinsellik konusundaki bilgisi inanılmazdır. Oysa ne o, ne de eşi hiçbir şey bilmemektedir!

Birand ve muhabiri Murat’ın maceraları da devam ediyor. Bu hafta tüm muhabirler Birand’a karşı ayaklanıyor. Kimse haber yapmıyor!
Ve medyadan hayatımızın içine ir başka skeç. Yeni kiracınızın mesleği paparazzilik ise ne tepki verirsiniz? Üstelik her an mesleğine bağlıysa ve sizin ilişkinizi de medyatik bir hale getirir ise? Paparazzi skecinde bu macera var!

Çok Güzel Hareketler Bunlar seyircisinin yakından tanıdığı apartman sakinleri de bu hafta yeniden ekranda. Bu kez apartmanda bir doğum heyecanı var. Rus gelin doğum yapar ve herkesi isim telaşı alır! Çocuğun ismi hem Rus hem Türk ismi olacaktır. Ama ismi koyacak olan Hacı amca olunca elbette her şey öyle kolaylıkla hallolmaz. Sakın kaçırmayın!

4 yorum:

Adsız dedi ki...
31 Mayıs 2009 10:55  

adım cihan düz için de oynamak isterdim hakkari yüksekova doğdum tiyato deneyim cok

Unknown dedi ki...
31 Mayıs 2009 13:25  

er rezil bölümdü bu

Unknown dedi ki...
31 Mayıs 2009 13:27  

en rezil bölümlerden biriydi bu.giresundan istanbul' a gelen ve sadece 2 gün istanbulda oyun için kalan kızım sizlere hakkını helal etmiyor, rezillik yahu.60 TL' miz hepinize haram olsun.

AdSıZ dedi ki...
1 Haziran 2009 02:42  

ya 2 haftadır şahin neden skeçlerde oynamıyor..:( yokluğu belli oluyor bence..

Yorum Gönder