Sürpriz oyuncudan çok güzel hareketler

24 Ağustos 2009 Pazartesi · 0 yorum

BKM’nin Mutfak Oyuncuları, sahneye çıktıkları Bodrum’da tatilcileri gülmekten kırdı geçirdi. Sürpriz olarak sahneye çıkan Yılmaz Erdoğan seyircilerle şakalaştı.

Sürpriz oyuncudan çok güzel hareketler


BODRUM’daki antik tiyatroda sahne alan Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) Mutfak Oyuncuları ile sahneye sürpriz olarak çıkan Yılmaz Erdoğan, tatilcilere unutamayacakları gece yaşattı. Erdoğan uzun süre seyircilerle şakalaştı ve yaptığı esprilerle adeta kırdı geçirdi.Oyuncular, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” adlı gösterileri programlarının yazlık skeçleriyle çıktıkları turne kapsamında, dördüncü oyunlarını 2500 yıllık Bodrum Antik Tiyatro’da sahneledi. Gösteriyi çoğunluğu tatilci, yaklaşık 2500 kişi izledi. Aralarında miniklerin de olduğu seyirciler, genç oyuncuları dakikalarca alkışladı.
Kahkahalarla güldüler
Kanal D’de izleyenleri ekran başına bağlayan BKM Mutfak Oyuncuları, Bodrum’da da performanslarıyla göz doldurdu. Oyunlara, bir sürpriz yapıp Yılmaz Erdoğan da katıldı. Oyunun başında Eser Yenerler ve Yılmaz Erdoğan bir konuşma yaptı. Yenerler ve Erdoğan’ı seyirciler kahkahalarla izledi. Oyun sonunda genç sanatçılar dakikalarca ayakta alkışlandı.


Devamını okuyun...>>

YILMAZ ERDOĞAN BKM MUTFAK EKİBİNE “NEYİ” KESİN OLARAK YASAKLAMIŞ?

12 Ağustos 2009 Çarşamba · 0 yorum

YILMAZ ERDOĞAN BKM MUTFAK EKİBİNE “NEYİ” KESİN OLARAK YASAKLAMIŞ? Yılmaz Erdoğan; ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ programını hazırlayan ‘BKM Mutfak’ ekibine gerçek hayatı anlatmaları için ödevler verdiğini söyledi.

‘Kafadengi’ programına konuk olan Erdoğan, Mutfak’ta ‘gerçek hayatın deşifresi’ adlı bir bölümleri olduğunu da açıkladı. Yılmaz Erdoğan; öğrencilerine “Şimdi gidin kapıyı çalın, çaldığınız andan itibaren ne oluyorsa onu yazın. Uydurmayın, eklemeyin, sizin o müthiş yaratıcılığınızın peşinde değiliz” dediğini anlattı. Yazarlığa ilk başladığı yıllarda, kendisinin de hayatın içinden ilginç hikayeler çıkardığını ifade eden Erdoğan, ekledi: “O zaman meşhur değildim. Çok rahattım hayatın içinde. Kafelere gider, çiftleri dinleyip yazardım. Çünkü o diyaloğu uydurmak, ancak gerçeğini bilmekle mümkündür. Bazen uydurmak derin bir meseledir.”


Devamını okuyun...>>

Son 5 Yazı

Online Sayısı